Tarkett Zemin Kaplama

Tarkett zemin kaplama tamamiyle estetik ve fonksiyonelliğin birleşimi olan plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir.oldukça geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı,antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Döşemesi sistemleri başta okul, hastane ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile en çok tercih edilen üründür.

Kullanım Alanları

Hastane, sağlık ocakları,laboratuvarlar,eczaneler,okullar, anaokulları, kreşler, ofisler,kamu binaları mağazalar, oteller,kapalı spor salonları,Sinema,Tiyatro Salonları,konferans salonları, fabrikalar, ticari alanlar, fuarlar, banka binaları, Devlet Daireleri,yemekhane,ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekanlarda kullanılan ürünlerdir.

hastane yer döşemeleri

Pvc Zemin Kaplama Nedir ?

Pvc Zemin Kaplama oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen zemin kaplama ürünüdür. mineflo zemin kaplama olarak da bilinir, ürün grubu olarak ikiye ayrılır.

Homojen zemin kaplama ve Heterojen zemin kaplama, yer kaplama okul, hastane, yurt binası, eczane, devlet dairesi, sağlık ocağı, konferans salonu, spor salonu kompleksi kısaca yoğun trafik olan bütün iç mekanlarda kullanılır.

pvc zemin kaplama fiyatları konusunda firmamız her bütçeye uygun zemin kaplama malzemesine sahiptir LVT yer döşemeleri, Linolyum zemin kaplama, işlerinizde bizleri arayabilirsiniz.

yer kaplamaları ve yer döşemeleri uygulamalarında kaliteli ustalarımız ile işlerimiz daha da kaliteli.

pvc zemin kaplama üreticisi firması olmaktan işlerde uygun fiyat veriyoruz

PVC Zemin Kaplama Nedir Nasıl Uygulanır ?

pvc zemin kaplamanın kendine özgü su bazlı yapışkanı olup ilk önce zemine tesviye akıllı şap atılır iki gün kuruma süresi vardır, şap kuruduktan sonra zemin süpürülür ve pvc zemin kaplama yapıştırıcısı çekilir.

yapışkan kuruduktan sonra ise pvc zemin kaplama ustası yardımı ile serilir, serildikten sonra ise kaynak kordonu ile malzeme aralarındaki derzler doldurulur ve silinir böylece tamamlanır

TARKETT PVC ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNLERİ

PVC ZEMİN KAPLAMA MARKALARI

pvc zemin kaplama
pvc zemin kaplama
GERFLOR
TARKETT
BEEFLOOR
FORBO