Basketbol Sahası Akrilik Zemin Kaplama

Basketbol Sahası Zemin Kaplama yapılması yazımızda ilk önce basket sahasının zemin dayanımına bakmamız gerekiyor. Basketbol sahası inşaatı ve basketbol sahası döşemesi Enileri Spor profesyonel işçileri tarafından yapılmıştır. Özel basketbol zemin kaplamaları hem profesyonel hem de amatör basketbolcular için maksimum performans sunar.
Enilerisports, 3 tip zemin basketbol tesisi olmak üzere toplam 500’ün üzerinde basketbol sahası inşaatı, akrilik zeminli basketbol sahası, çim kurulumlu halı zemin basketbol sahası ve tartan zemin basketbol sahası inşaatını tamamlamıştır.
Açık basketbol sahaları için uygun zeminler olan akrilik zemin, suni çim zemin ve tartan basketbol sahası EPDM. Akrilik zemin kat, açık basketbol sahaları için en çok tercih edilen çeşittir. Fabrikamızda suni çim, akrilik boya, EPDM üretimi yapmaktayız.
Kapalı bir basketbol sahasına ek olarak, profesyonel basketbol sporları parke basketbol zemini oluşturmak için ideal döşeme türüdür. Akrilik veya EPDM’miz kapalı basketbol sahaları için daha ekonomik bir seçenektir.

Akrilik Kauçuklu Spor Zemin Sistemleri, iç veya dış mekan uygulamalarına uygun %100 birinci sınıf akrilik tüm hava koşullarına uygun yüzeylerdir. Olağanüstü bağlama özelliklerine sahip %100 sentetik reçineden oluşan özel katman bileşimi, sert kortların gerektirdiği mükemmel top sıçraması, konfor ve hızın yanı sıra hava koşullarına ve UV ışınlarına karşı yüksek direnci sağladığı için onu ideal oyun sahası yüzeyi yapar.

Sports Zone Malaysia’da, zamanın testini atlatacak projeler inşa etmekten gurur duyuyoruz. Tenis kortu, futsal kortu, badminton kortu, basketbol sahası ve çoklu oyun kortlarının kurulum, yenileme, onarım ve yüzey kaplama işlemlerini deneyimli kadromuz ve kendini kanıtlamış ürün seçimlerinden oluşan ekibimiz profesyonel seviyeden şehir parkları ve okul uygulamalarına kadar gerçekleştirebilmektedir.

AKRİLİK SERT KORT ZEMİN SİSTEMİ

Basketbol sahası akrilik zemin kaplama

Basketbol Sahası Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Kaplama, tenis kortu ve basketbol sahası, futsal sahası gibi diğer açık hava sporları için uygun, yüksek performanslı bir akrilik kaplama sistemidir. Özel olarak formüle edilmiş, denenmiş, test edilmiş ve kanıtlanmış akrilik spor zemin sistemimiz Akrilik Beton Sistemimizle şimdi daha da iyi. Bazı temel hazırlık çalışmalarından sonra beton zemin üzerine uygulanabilir. Akrilik Beton Sistemi, uzun formülasyon araştırmalarından sonra icat edildi ve son derece sert aşınan, dayanıklı ve mükemmel bir yüzey kaplama betonu üretmek için derinlemesine pigmentasyon için %100 dirençli takviyeli tozun kullanılmasıyla mümkün olan en yüksek kaliteye ulaştı.

Akrilik spor zemin kaplaması, bakım kolaylığı, tutarlı top sıçraması ve oyun performansı nedeniyle birçok sporda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, çıplak beton gibi geleneksel sert zemin döşemelerine kıyasla ek bir yastıklama katmanı sağlar. Bugüne kadar tenis kortlarında, basketbol sahalarında, badminton kortlarında ve diğer çok amaçlı spor salonlarında yaygın olarak kullanılan akrilik spor zemin kaplamalarını bulabilirsiniz.

BASKETBOL SAHASI DÖŞEME SİSTEMİ ŞUNLARA UYGUN:

oyun Kapalı Dış mekan
Tenis ✔ ✔
Basketbol ✔ ✔
Badminton ✔ ✔
Sepak Takraw ✔ ✔
futsal ✔ ✔
netbol ✔ ✔
Voleybol ✔ ✔
Çok Amaçlı Mahkeme ✔ ✔
Kaykay Alanı / Kaykay Yüzüğü* ✔ ✔
Koşu parkuru

AKRİLİK

 

Akrilik Kaplama, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş yüksek performanslı bir akrilik tenis kortu ve eğlence amaçlı kaplama sistemidir.

 

Akrilik Beton Sistemi, beton zemin üzerine doğrudan uygulanabilen, özel olarak formüle edilmiş, denenmiş, test edilmiş ve kanıtlanmış bir akrilik spor sistemidir.

 

Akrilik Beton Sistemi, uzun formülasyon araştırmalarından sonra icat edildi ve son derece sert aşınan, dayanıklı ve mükemmel bir yüzey kaplama betonu üretmek için derinlemesine pigmentasyon için %100 dirençli takviyeli tozun kullanılmasıyla mümkün olan en yüksek kaliteye ulaştı.

AKRİLİK

 

Asfalt Sistemi

 

1. TEMEL KURS: 150 mm kırıcı koşusu ve 50 mm asfaltlı asfalt taban.

 

2. DOLGU KURSU: Yeni veya mevcut asfalt yüzeyler için boşlukları ve küçük yüzey kusurlarını işlemek için onaylı silis kumu ile karıştırılmış akrilik bir yeniden yüzey oluşturucu.

 

3.DOKUMA KURSU: Bu kursta kullanılan kum miktarı ve derecesi ayarlanarak kortun hızı ve çekişi belirlenir.

 

4. BİTİRME KURSU: Son kat, ultraviyole ışınlarına ve sert hava koşullarına oldukça dayanıklı, canlı ve dayanıklı bir yüzey oluşturur.

Akrilik Kort Önleyici Bakım

 

1. Court’u Yapraklardan ve Gübrelenebilir Malzemelerden Arındırın

Kir, düşen yapraklar ve yabancı maddeler çürüdüğünde, yüzeyin erken bozulmasına neden olabilirler. Kullanıcıların yüzeye çamur veya kirletici malzeme getirmediğinden emin olun.

2. Mahkeme Temizliği

Bir mahkeme, en az ayda bir kez mahkemeyi temizleyerek her zaman temiz tutulmalıdır. Oynamadan önce kortun yüzeyinin iyice kurumasını bekleyin.

3. Bakım Ekipmanları

Kort temizliği yapılırken doğru ekipman kullanılmalıdır. Yumuşak naylon veya saç tipi bir süpürge kullanın. Yüzeye zarar verebileceğinden çok sert fırçalamayın, süpürmeyin veya ovalamayın.

Neden ExcelSports?

Çok basit, çünkü akrilik spor zemin kaplamamız, sporcuların en iyi yaptıkları işte başarılı olmaları için tasarlanmış kapsamlı araştırmaların bir ürünüdür. Buna ek olarak, biz burada ExcelSports’ta sektörde uzmanız. Kaliteli oyun yüzeyleri sunmak için birçok spor sahasında çalıştık.

OYNANABİLİRLİK

Spor ilerledikçe, oynanabilirlik spor sahası yapımında önemli bir faktör haline geldi. Akrilik Kaplama Sistemi, eşit oynanabilirlik, doğru ve tutarlı top sıçraması sunar ve oyunculara hem ıslak hem de kuru koşullarda mükemmel kaymaya dayanıklı bir yüzey üretir. Akrilik oyun yüzeyi, kurulum sırasında oyuna ve müşterinin tercihine göre hızlı, orta veya yavaş tempoya ayarlanabilir.

DAYANIKLILIK

Akrilik Kaplama Sistemi tüm hava koşullarına dayanıklı bir yüzeydir. Dayanıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey talebini göz önünde bulundurarak sporun bu günlerde ihtiyaç duyduğu şekilde üretilmiştir. Asfalt veya beton üzerine uygulanan Akrilik Kaplama Sistemi, alttaki yüzeyi ultraviyole bozulma, sert hava ve iklim, oksidasyon ve aşınmadan korur.

KALİTE

Akrilik Kaplama Sistemi, mevcut en iyi kaliteye sahiptir ve üstün bir yüzey sağlamak ve oyuncuların performansını artırmak için son derece gelişmiş modern malzemelerden formüle edilmiştir.

DEĞER

Akrilik Kaplama Sistemi, her müşterinin ihtiyaçlarını ve bütçesini karşılamak için çeşitli sistemlere sahiptir. Yüzeyi en iyi durumda tutmak için gereken dayanıklılığı, oynanabilirliği ve minimum bakım ihtiyacı ile Akrilik Kaplama Sistemi eşsiz bir değere sahiptir.

RENK

Akrilik Kaplama Sistemi ile renk seçimlerinizde sınır yoktur. Akrilik Kaplama Sistemi, normal standart 8 renk dışında size özel renkler sunar. Akrilik Kaplama Sistemi ayrıca mevcut en kaliteli pigmentleri ve geliştiricileri kullandığımız için solmaya karşı dayanıklıdır. Akrilik Kaplama Sistemi ile yüzeyin tüm ömrü boyunca derin, zengin bir renk bekleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

AKRİLİK KAUÇUK SPOR ZEMİN YENİLEME VE ONARIM

Asfalt akrilik kortların en büyük avantajlarından biri, çok az düzenli bakım gerektirmeleridir. Ancak zamanla asfalt akrilik kortlar bozulacaktır. Bu bozulma görsel olarak aşınmış renkli malzeme, yüzey çatlakları ve alçak alanlar/kuş banyoları şeklinde kendini gösterecektir. Asfalt tenis kortunun kademeli olarak aşınması, sonunda oyuncular ve kort sahibi için tehlikeli koşullara neden olabilir. Bu nedenle, asfalt tenis kortlarının birkaç yıl sonra profesyonelce yenilenmesi gerekiyor.

akrilik spor kortunuzu yeni gibi bir duruma getirmek için onarabilir ve yeniden kaplayabilir. Birçok farklı oyun sahası türünü yeniden ortaya çıkardık ve onardık ve sahanızı en uygun oyun koşullarına döndürmek için en başarılı ve uygun maliyetli yolları biliyoruz.

açık veya kapalı çok amaçlı alanlar, basketbol, ​​​​futbol, ​​​​hentbol, ​​​​voleybol, badminton veya diğer herhangi bir spor sahası zemini dahil spor sahaları için ideal olan oldukça esnek Akrilik döşeme sistemi sunar.
güvenlik/spor yüzey tasarım ekibi, diğer güvenlik yüzey malzemelerinin yapamayacağı desen ve grafiklerle yaratıcı tasarımlar elde etmenize de yardımcı olabilir. Kurulum sürecimiz,  hemen hemen her yerde malzeme ve kurulumla birlikte gelir ve tam bir garanti ile desteklenir.
 müşterilerimiz için birçok başarılı proje gerçekleştirdik ve yenilikçi yüzey kaplamamız bu bölgelerde güvenli spor sahaları oluşturmaya yardımcı oldu. Eksiksiz akrilik yüzey sistemi, düşmeye karşı koruma ve erişilebilirlik için mevcut en iyi spor yüzeyi olduğu bilinen esnek, gözeneksiz ve dikişsiz bir yüzey sağlar.