Gemi Zemin Kaplama

Bazen çok anlamlı olmayan ürünler vardır. Örneğin, tekne zemin kaplaması arıyorsanız, güneş ışığına maruz kalmayan bir ürün istemeyeceksiniz, ancak bazı tekne zemin kaplama ürünlerinde bu şart var. Öte yandan, sonuçta bir teknede kullanılacağı için muhtemelen kaymaz bir tür tekne zemin kaplaması arıyorsunuz. Garip bir şekilde, bazı tekne zemin kaplama ürünleri, tüm amaç ve amaçlara uygun bir katkı maddesi satın aldınız, kum! Bu da kesinlikle mantıklı değil.

İşte orada. Çoğu tekne sahibi, doğrudan güneş ışığında herhangi bir renk solmasına karşı dayanıklı bir tekne zemin kaplaması ister ve buna ek olarak dayanıklı, kaymaz bir yüzey ister. Kim “düşürdü”?

Bu arada tekne sahipleri de zaman duyarlılığının yanı sıra maliyet etkin bir ürün istiyor. Bunlar mutlak birincil kaygılardır ve onları kim suçlayabilir?

Silika’nın yüksek kaliteli malzemesi hem kuru hem de ıslak mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Feribotlarda, yolcu gemilerinde, çalışma teknelerinde, açık deniz platformlarında, ticari gemilerde ve ayrıca bazı askeri gemilerde kullanılmaktadır. Dünya çapında kanıtlanmış performansıyla, tüm dünyada tercih edilen tekne zemini olması şaşırtıcı değil.

gemi zemin kaplama

gemi zemin kaplama

Gemi Zemin Kaplama Nedir ?

Bir yolcu gemisi, ticari uçak, otobüs veya trendeki tüm alanlar için bir döşeme çözümü sağlamak, mevzuat bilgisi ve ticaret uzmanlığı gerektirir. Projenizi destekleyebilecek ve ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü tasarlamanıza yardımcı olabilecek özel bir ekibe ihtiyacınız var. Tarkett-Desso Marine, Aviation and Transport ekibi, özel yapım halılardan stoktaki halı ve vinil koleksiyonlarına kadar eksiksiz bir ürün yelpazesiyle kalite ve dayanıklılık açısından en yüksek standartları karşılayan halılar ve esnek vinil zeminler sunmaya kendini adamıştır. dünyanın önde gelen yolcu gemileri, ticari havayolları, otobüs ve tren operatörleri için gerçek bir ortak.

Gemi Zemin Kaplama Fiyatları

Gemi Zemin Kaplama Fiyatları Silikal’in döşeme malzemesinin doğrudan metal döşemelere, hatta gerekirse diğer döşemelere de uygulanabileceğini unutmayın. Her iki durumda da, uygulandığı metalden bile daha uzun süre dayanacak benzersiz bir döşeme oluşturur. Silika’nın akla gelebilecek her gemi kategorisinde kullanıldığını unutmayın. Bu, lüks gemiler, sondaj kuleleri ve hatta uçak gemileri ve alçak liman römorkörlerine kadar uzanır. Tekne zemin kaplaması için hiçbir şey Silikal’i yenemez, bu nedenle ağır yuvarlanma yüklerine maruz kalan deniz alanları veya bir teknenin tüm iç alanları veya tabii ki hava koşullarına maruz kalan alanlar için herhangi bir güverte kaplaması için uygulamaları bile içerebilir.

Marine Zemin Kaplama

Marine zemin kaplama Tekne sahiplerinin tüm isteklerine cevap veren bir tekne zemin kaplaması vardır ki o da Silika’dır. Silika, teknenin zeminine iniyor ve bir saatten biraz daha kısa bir sürede kuruluyor, zaman duyarlılığını oldukça iyi koruyor. Ayrıca Silikal kaymazdır, yani hiçbir misafiriniz veya çalışanınız o zeminde kaymaz. Ayrıca, güneşin zararlı ışınlarına karşı tamamen dayanıklıdır ve ne olursa olsun asla solmaz!

Gemi Pvc Zemin Kaplama

Gemi pvc zemin kaplama uygulamalarınıda bizimle iletişime geçebilirsiniz. uzman ekibimizle profesyonel hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetini karşılamaktayız.