Fitness Salonu Zemin Kaplama Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan  Yer Döşemesi sistemleri başta fitness salonu zemin kaplamaları, kapalı spor zeminlerinde olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile en çok tercih edilen üründür.

mm kalınlıklarına göre 3 mm 4 mm 6 mm ve 8 mm kadar çıkabilir. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir yer kaplama modeli olma özelliğindedir.

pvc spor salonu zemin kaplama

Günümüz sektöründe ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan dolayı firmamız ithal pvc yer döşeme malzemesi getirmiştir. siz değerli müşterilerimize daha kolay imkan sağlamak amacıyla daha da çok m2’ler sipariş vermiş durumdayız ithal zemin kaplama malzememiz ucuz olmakla birlikte her bütçeye uygundur. Zemin Döşeme oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen zemin kaplama ürünüdür. mineflo yer zemin kaplama olarak da bilinir,

Fitness Salonu Zemin Kaplama Nedir

yer kaplama okul, hastane, yurt binası, eczane, devlet dairesi, sağlık ocağı, konferans salonu, spor salonu kompleksi kısaca yoğun trafik olan bütün iç mekanlarda kullanılır. pvc yer döşeme fiyatları konusunda firmamız her bütçeye uygun yer döşeme malzemesine sahiptir LVT yer döşemeleri, Linolyum yer döşeme, işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. yer kaplamaları ve yer döşemeleri uygulamalarında kaliteli ustalarımız ile işlerimiz daha da kaliteli.

pvc kaplama üreticisi firması olmaktan işlerde uygun fiyat veriyoruz

Fitness Salonu Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır

yapışkan kuruduktan sonra ise pvc kaplama ustası yardımı ile serilir, serildikten sonra ise kaynak kordonu ile malzeme aralarındaki derzler doldurulur ve silinir böylece tamamlanır