PVC zemin kaplama Nedir?

Pvc zemin kaplama özellikle de “dayanıklılık” ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir yer kaplama modeli olma özelliğindedir. Öte yandan fiyatlar bakımından da incelediğimizde oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulan ürünler olduğunu söyleyebiliyoruz.oldukça geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan  Yer Döşemesi sistemleri başta okul, hastane ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile en çok tercih edilen üründür. hastane yer döşemeleri koridorları okul yer kaplamalarında akustik yer döşemelerinde ana okulları ve kreş zemin kaplamalarında kullanılır.

Pvc zemin kaplama Kullanım Alanları

Hastane, sağlık ocakları,laboratuvarlar,eczaneler,okullar, anaokulları, kreşler, kulüp, alışveriş merkezi,AVM,ofisler,kamu binaları mağazalar, oteller,kapalı spor salonları,Sinema,Tiyatro Salonları,konferans salonları, fabrikalar, ticari alanlar, fuarlar, banka binaları,

Devlet Daireleri,yemekhane,ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekanlarda kullanılan ürünlerdir.

Pvc Zemin Kaplama Nerelerde kullanılır ?

yer döşemeleri oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen kaplama ürünüdür.

mineflo zemin kaplama olarak da bilinir, ürün grubu olarak ikiye ayrılır.

Homojen zemin kaplama ve Heterojen zemin kaplama, yer kaplama okul, hastane, yurt binası, eczane, devlet dairesi,

sağlık ocağı, konferans salonu, spor salonu kompleksi kısaca yoğun trafik olan bütün iç mekanlarda kullanılır.

akustik zemin kaplama fiyatları konusunda firmamız her bütçeye uygun zemin kaplama malzemesine sahiptir.

LVT yer döşemeleri, Linolyum zemin kaplama, işlerinizde bizleri arayabilirsiniz.

yer kaplamaları ve yer döşemeleri uygulamalarında kaliteli ustalarımız ile işlerimiz daha da kaliteli.

pvc zemin kaplama üreticisi firması olmaktan işlerde uygun fiyat veriyoruz

PVC Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır

yer kaplamanın kendine özgü su bazlı yapışkanı olup ilk önce zemine tesviye akıllı şap atılır iki gün kuruma süresi vardır, şap kuruduktan sonra zemin süpürülür ve  yer döşeme yapıştırıcısı çekilir.

yapışkan kuruduktan sonra ise yer döşeme ustası yardımı ile serilir, serildikten sonra ise kaynak kordonu ile malzeme aralarındaki derzler doldurulur ve silinir böylece tamamlanır mineflo yer döşemeleri ucuz ve çok kullanışlı olup ufak bütçelerce kullanılır.

pvc zemin kaplama nedir

pvc zemin kaplama nedir