Akustik Pvc Yer Döşeme

pvc yer zemin kaplama vinil zemin kaplama malzemeleri arasında esneklik ve ses emici özelliği en yüksek pvc esaslı zemin döşeme malzemesidir. Yapı olarak yumuşak bir dokuda olan akustik pvc yer döşemeleri genelde anaokulu zemin kaplaması ve fitness spor salonlarına oldukça fazla tercih edilen yoğun trafik ve esnek zemin döşeme malzemesidir. Akustik vinil kaplama ses emici özelliği ile konferans salonlarında ve uygulama yapılan her türlü iç mekan yer döşemesinde oldukça yüksek kalitede bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

Kullanım Alanları

Hastaneler, Klinikler, Çocuk Yuvaları, Anaokulları, Ayakta Tedavi Merkezleri, Bakım Evleri
İlk Okullar, Liseler, Üniversiteler, Anaokulları, Kolejler, Eğitim Merkezleri, Konuk Evleri
Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, Fuarlar, Restoranlar, Kafeler, Barlar, Oteller, İş yerleri, Enstitüler, Kütüphaneler

Akustik Pvc Yer Döşeme Nedir ?

yer döşeme bir mеkanın şüphesiz en çok kullаnılаn bölümüdür. İşte bu nedenle ortam malzemesi seçerken, mеkanın estetik bütünlülük ölçüѕünde malzemesіnіn fоnksiyоnelliğini okunuşu oda önünde bulundurmak gerekir. Yaşadığımız mekanlarda , estetik, bütünlük okunuşu malzеmеnin fonksіyonellіğіnі bir arada sunabilen PVC vе Lіnolyum Zemin Kaplamalarının рek çok avantajı varıdır. Heterojen Rulo оkunuşu karo şeklinde döşenebilen PVC malzemenin kalınlığı 2 mm – 3,45 mm vе mafevk kаtmаn kаlınlığı 0,60 mm – 0,75 mm’dir. Antistatik, hijyenik, sеda yalıtımlı (akustіk), yerden ısıtmaya uygundur. Kаymаz, sоlmaz, çekmez, alеv almaz (B1), aşınmaya dayanıklıdır.

Akustik Pvc Yer Döşeme Nedir Nasıl Uygulanır ?

ana okulu zemin kaplama ve kütüphane zemin kaplama larında şart koşulan bu ürün başta mevcut zemine kg bazlı akıllı şap (tesviye şapı) uygulanır, daha sonra tesviye şapı uygulanan zemin deki pürüzlerin giderilmesi için zımpara yapılır, ardından pvc malzeme açılıp yere serilir serildikten sonra 1 gün beklenilir malzemenin oturması için, diğer gün gelip pvc zemin tutkalı ile yapıştırılır. zemine yapıştırıldıktan sonra pvc aralarındaki derzler kaynak ile çekilip ardından çekilen kaynağı sildikten sonra uygulama bitirilir. böylece zemin bittikten sonra çöpler toplanıp ve teslim edilir kütüphane binalarında ve ana okullarında çok tercih edilir

Akustik Pvc Yer Döşeme Görseller ?

Leave A Comment

you might also like