KONTEYNER ZEMİN KAPLAMA VE KONTEYNER PVC KAPLAMA 

Konteyner Zemin Kaplama büyük miktarlarda malın uzun süreler boyunca taşınmasından ve depolanmasından sorumludur. Doğal olarak, uzun süreli kullanım için ağır hizmet tipi, güvenilir ve dayanıklı olmalarını istiyorsunuz. Burası, doğru döşemenin kutularınızın çok fazla aşınma ve yıpranma olmadan yıllarca kargo taşımak için sağlam kalmasına yardımcı olabileceği yerdir. Kısacası, nakliye konteynırlarınızın kullanım ömrü ve sağlamlığı, onları döşediğiniz zeminlerle büyük ölçüde iyileştirilir.

Bu nedenle, bir kutu satın alırken veya kiralarken zemine çok dikkat etmelisiniz.

Konteyner zeminlerinin nelerden oluştuğunu bilmeniz önemlidir. Ve konteyneri nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak ( nakliye , depolama vb.) diğerlerinden daha iyi olan bazı döşeme alternatifleri vardır.

Öyleyse, konteynır döşemenin nelerden oluştuğunu derinlemesine inceleyelim ve ayrıca alternatif döşeme malzemeleri bulalım.

Konteyner Zemin Kaplama Fiyatları 

Konteyner zemin kaplama fiyatları Bir konteyner yıl boyunca her türlü yükü taşır. Bu nedenle, uzun ömürlülüğü artırmak ve malları sert iklimlerden ve diğer dış etkilerden korumak için güçlü bir yapıya ihtiyaç duyar. Parke döşemeli korten çelikten yapılmış tipik bir kap bulacaksınız . Bu sağlam yapı, uzun mesafeli okyanus yolculuğuna dayanabilir ve 10-12 yıllık bir ömre sahiptir (konteynerinizin yaptığı yolculuk sayısına bağlı olarak).

Bununla birlikte, bu malzemeyle ilgili sorun, ahşabın zararlıları çekmesidir. Zararlılarla savaşmak için sık sık böcek ilacı kullanmanız gerekir. Ancak konteynır zeminlerine pestisit aşılamak, konteynır zeminlerini toksik hale getirebilir ve konteynırınızı kullananlar için zararlı olabilir.

Pestisitler söz konusu olduğunda paketten çıkarılacak çok şey var. Ve aşağıdaki bölümümüzde size pestisitler ve kontrplak hakkında bilgi vermek istiyoruz, böylece bilgi sahibi olursunuz. Öyleyse devam edin ve bir göz atmak için aşağı kaydırın.

Konteyner Pvc Kaplama 

konteyner pvc kaplama Konu kontrplağı böcek ilacıyla işlemeye geldiğinde, Aldrin gibi oldukça agresif böcek ilaçlarının kullanımı yasaklanmıştır. Ancak diğer daha hafif pestisitler, insanlar için genel olarak sağlık sorunlarına neden olabilir.

Bu sağlık etkileri, kutunuzun yolculuğu boyunca birçok işleyiciyle doğrudan temas halinde olduğundan, göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir. Ayrıca konteynerlerinizi ev veya ofis alanları için kullanmayı düşünüyorsanız bu kimyasallar insan hayatına zarar verebilir.

Bir konteynerin tam pestisit tedavi bilgisi, konteynerin ön kapağında bulunabilir. CSC plakası üzerindeki “Ahşap bileşen işlemi” bölümü, uygulanan işlem ve kullanılan kimyasallar hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Bununla birlikte plaka, zemin değiştirmeler, onarımlar veya konteynerin içine dökülen kimyasalların neden olduğu diğer hasarlar hakkında başka önemli bilgiler sağlamayacaktır .

Bu nedenle, yeni bir kutu alırken her zaman konteyner tabanını değiştirmenizi öneririz. Her zaman çelik veya bambu gibi alternatif bir zemin talep edebilir veya zemine herhangi bir işlem uygulamayabilirsiniz.

Bunlardan bahsetmişken, yaygın olarak kullanılan birkaç konteyner döşeme türü vardır. Bir sonraki kutunuz için göz önünde bulundurabileceğiniz en üstteki 6 malzemeyi size göstereceğiz.

Leave A Comment

you might also like