Mineflo Zemin Kaplama

mineflo yer döşeme tamamiyle estetik ve birleşimi olan plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir.oldukça geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı,antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Döşemesi sistemleri başta okul, hastane ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile en çok tercih edilen üründür.

Kullanım Alanları ;

Ev, ofis, hastane, merdiven, yemekhane, eczane, market, sinema, banka binaları gibi yani tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir yapıdadır.

Mineflo Yer Döşemesi Neden Tercih Edilir ?

Mineflo kullanılmasının en büyük sebebi dekorasyondur. Mineflo güzel gözüken ve ortama şıklık katan bir malzemedir. Dekoratif görünümünün yanında izolasyon becerisi de mineflo için gözde bir ürün olması yolunda katkıda bulunan özellikler arasında yer almaktadır. Toplantı odaları ve co-working alanları için mineflo zeminler ideal zemin uygulamaları arasında yer alabilmektedir.

  • İlk olarak evimizde ortaya çıkardığımız uyum ve stile uygun her desen ve çeşit Mineflo yer döşemesi bulabiliriz. Odanın dekorasyonunu bozmadan yer döşemesini yaptırabilirsiniz.
  • Mineflo ile döşenmiş evlerde yaşayanlar temizleme konusunda hiç sıkıntı çekmezler. Çünkü temizlemesi en rahat ve kullanışlı olan yer döşemesidir.
  • Bir diğer kolaylığı ise eve zarar vermeden döşenmesi. Canınız sıkıldıkça ve değişiklik istediğinizde zevkinize göre olan deseni seçip döşetebilirsiniz.
  • Ses izolasyonu içeren bu yer döşemeleri aynı zamanda elektriklenmeyi emme özelliğine de sahiptirler.
  • Doğru bir şekilde döşemesi yapıldığı zaman rutubet ve sudan etkilenmeme özelliği taşır.
  • Ürün, dayanıklı yapısıyla kolay yıpranmaz, yanmaz ve yırtılmaz. Böylece uzun yıllar kullanabilirsiniz

Mineflo Yer Döşemesi Çeşitleri Nelerdir ?

Mineflo yer döşemesinin birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Genellikle ofis ve evlerde kullanılan çeşitler meşe, kayın, ladin, akçaağaç ahşap görünümlü modeller, mutfak veya banyo gibi alanlarda ise taş, fayans görünümlü modeller kullanılmaktadır.

Bu içeriğimizde sizlere mineflo yer döşemesi ile ilgili bilgiler vermeye, örnekler sunmaya ve fiyatları hakkında sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak bizlere sorular yöneltebilir, ofisinizi, evinizi güzelleştirmek için dilediğiniz an Evde Mimar ekibi ile irtibat kurabilirsiniz.

mineflo kaplama
mineflo zemin kaplama
ucuz mineflo zemin

Leave A Comment

you might also like