Selflevelling Tesviye Şapı

Kendinden Yayılan Zemin Şapları, epoksi zemin kaplama, pvc zemin kaplama ve ahşap zeminler için uygulayabileceğiniz düz bir yüzey oluşturmak için kullanılan önemli bir bileşendir. Genellikle sert bir beton tabanın üzerinde son işlem ürünü olarak kullanılır ve ayrıca yerden ısıtma borularının kaplanması için de kullanılabilir.

Selflevelling Tesviye Şapı Nedir ?

Kendiliğinden yayılan bir şap bileşiği lateks içerir çünkü bunlar çok ince bir tabaka halinde döşenir ve beton zeminlere çatlamadan hareket etmeleri için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlamaya yardımcı olur. Kendiliğinden yayılan bileşikler karıştırılıp döküldükten sonra, düz olmayan zeminde düzleşecek ve kendi kendine tesviye için yerçekimini kullanacaktır.

Zemindeki Çatlaklar Nasıl Doldurulur

Beton zemininizdeki büyük çatlakları bir dolgu ve sızdırmazlık maddesi ile doldurulur. Beton dolgu şişesinin nozülünü çatlaklara koyarak ve çatlak tam olarak kapanana kadar dolguyu sıkarak kolaylıkla yapabiliriz. Alternatif olarak, dolguyu çatlağa bastırmak için bir mala kullanılır. Daha fazla çalışmaya başlamadan önce, hazırlık çalışmalarına devam etmeden önce dolgu ve sızdırmazlık maddesinin kuruması beklenir

Selflevelling Tesviye Şapı Astar Uygulaması

Zemin hazırlandıktan sonra, astarı zeminin tüm yüzeyine yayarak yumuşak kıllı bir itme süpürgesi ile uygulama zamanı gelmiştir. İyice yaymak için, betonun gözeneklerine girmek üzere aşağı doğru basınç uygulayın. Zemin astarı iyice uygulandıktan sonra, yapışkan bir görünüme kavuşana kadar yaklaşık 3-24 saat kurumaya bırakılması önemlidir.

Selflevelling Tesviye Şapının Faydaları

Kendiliğinden yayılan Selflevelling Tesviye Şapı, çok yüksek basınç dayanımına sahip pürüzsüz, düz yüzeyler oluşturmak için kullanılır.Beton, ahşap, kontrplak veya seramik zeminlerin üzerine ve daha fazlasına monte edilebilir.
Hem mimarlar hem de ticari mülk sahipleri için en hızlı ve en yeni döşeme trendleri arasında.
Hızlı ve kolay kurulum.
Hipoalerjenik.
Hasarlı zeminlerde azalma ve onarım maliyetleri dahil olmak üzere Selflevelling Tesviye Şapının  birçok avantajı vardır. Bu nedenle, döşemelerinizin yapısal bütünlüğünü iyileştirmek ve herhangi bir pürüzlülüğü gidermek istiyorsanız, Selflevelling Tesviye Şapı tam da ihtiyacınız olan şeydir.

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan Self Levelling Tesviye Şapı işlerinde AKSEN ZEMİN SİS & İNŞ ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız aksenzemin@hotmail.com yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

selflevelling tesviye şapı
selflevelling tesviye şapı
selflevelling tesviye şapı