Spor Pvc Zemin Kaplama ve Spor Sahası Pvc Döşeme

Spor Pvc Zemin Kaplama Yüzeyi orta derecede varisli olup köpük tampon tabakası kullanıcılara konfor ve güvenlik sağlayabilir. %100 yeni malzemeler, sıfır formaldehit.
Antibakteriyel anti enzim tedavi sürecini, enzim bakterisinin inhibisyonunu kullanın. Uygulama gereksinimlerine göre %10 – %60 şok emilimi sağlayarak kullanıcının bağ ve kaslarını korur. En iyi kavrama ve momentum dengesini sağlayın, herhangi bir spor yaralanması olasılığını azaltın. Farklı kalınlıktaki spor zemin, 25 – 25 dB gürültünün hareketini emebilir. Ürün aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır, boyut sabittir. Spor Salonu İçi Spor Zemin Kaplaması daha çok Kardiyo ve aerobik alanında kullanılır.

Spor zemin kaplama serileri, özellikle spor ve fitness ortamları için teknik ve tasarım özelliklerini bir araya getirir. Yüksek düzeyde güvenlik ve performansla birlikte çarpıcı görünümler elde etmek çoğu zaman zor olabilir. Bununla birlikte, dayanıklı fitness çözümleri yelpazemiz, yoğun trafik ortamlarında bile zamana meydan okur.

Çok amaçlı salonlar spor etkinliklerini (okullar, spor salonu seansları için…) ve spor dışı etkinlikleri (dans, ticaret fuarları, yerel etkinlikler) karşılayabilir. Bu ihtiyaçları karşılamak için uzmanlarımız, tüm bu farklı etkinlikleri kabul edecek bir dizi geliştirdi.

Fitness zemin kaplama serisi, spor binanızın her alanı için mükemmel bir cevaptır. Uzmanlarımız, teknik ve tasarımı bir araya getiren eksiksiz bir zemin çözümü yarattı.

Spor pvc zemin kaplama yer döşeme performansı yapılan spor faaliyetinin kalitesini ve sporcu sağlığını doğrudan etkilemektedir. Sporcu sağlığı açısından zemin ve ayakkabı etkileşimi ayakta ve bacakta oluşacak yüklerin en önemli belirleyicidir. Bu etkileşim kas, kiriş, bağ, kemik ve kıkırdaklarda yaralanmalara neden olabilir. Spor salonu zemin kaplama faaliyeti yapılan zeminin esneme ve sürtünme özellikleri yaralanmalar açısından da çok önemlidir. Esneme özelliği iyi olan bir zemin kemiklere, eklemlere, kirişlere binecek yükleri, sürtünme özellikleri az olan zemin ise eklemlere ve bağlara binecek yükleri ciddi oranda azaltır.

Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama, Spor Pvc Zemin Kaplama Fiyatları, Spor Pvc Zemin Kaplama Maliyeti, Kapalı Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama, Spor Zemin Kaplama, Tarkett Omnisports Pvc Zemin Kaplama, Spor Zemin Kaplama Katalog, Spor Zemin Kaplama Kataloğu, Spor Pvc Zemin Kaplama

Spor Zemin Kaplama Çeşitleri

Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama, Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama Fiyatları, Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama Maliyeti, Kapalı Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama, Spor Salonu Zemin Kaplama, Tarkett Omnisports Pvc Zemin Kaplama, Spor Zemin Kaplama Katalog, Spor Zemin Kaplama Kataloğu, Spor Pvc Zemin Kaplama

Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama Nedir ?

spor pvc zemin kaplama

spor pvc zemin kaplama

pvc spor salonu zemin kaplama spor zemin kaplama 2 katmandan oluşur üst katmanda pvc olup alt katmanda ise sünger olarak üretilir. 3 mm’den 12 mm’e kadar ürünleri vardır kapalı spor salonlarının zemin kaplamasında mecburidir esnek ve hijyenik olmasıyla tercih edilir,

bakanlık tarafından verilen poz numaraları şunlardır;

25.116/S11 (6 mm) 25.116/S12 (8 mm ve 9 mm) 25.116/S13 (12 mm) spor pvc zemin kaplama‘dır

Spor Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Yumuşak zemin kronik aşırı kullanım sorunları yanında düşmeler nedeniyle meydana gelebilecek akut ezilmelere karşı da koruyucu özelliklere sahiptir. Spor zemin kaplama yapılan zemindeki yüksek sürtünme direnci dokuların (özellikle eklemler ve bağlarının) yaralanma riskini artırır. pvc spor zemin kaplama Zeminin sürtünme katsayısı bazı aktiviteler için hızlı hareket reaksiyonu açısından da önem taşımaktadır.

 

Spor Pvc Zemin Kaplama Kullanım Alanları

pvc spor salonu zemin kaplama kapalı spor salonu, fitness salonları, voleybol sahası, basketbol sahası, hentbol sahası, jimnastik sahaları, buz pistleri

Spor Pvc Zemin Kaplama Nedir Nasıl Uygulanır ?

kapalı spor salonu zemin kaplama ve açık spor salonu zemin kaplamalarında şart koşulan bu ürün başta mevcut zemine kg bazlı akıllı şap (tesviye şapı) uygulanır, daha sonra tesviye şapı uygulanan zemin deki pürüzlerin giderilmesi için zımpara yapılır, ardından spor pvc malzeme açılıp yere serilir serildikten sonra 1 gün beklenilir malzemenin oturması için, diğer gün gelip pvc zemin tutkalı ile yapıştırılır. zemine yapıştırıldıktan sonra pvc aralarındaki derzler kaynak ile çekilip ardından çekilen kaynağı sildikten sonra uygulama bitirilir ve spor zemin kaplama çizgisi diğer adı ile oyun çizgisi çizilir bu spor salonundan spor salonuna değişebilir.

Spor Salonunuz İçin PVC Döşemenin Faydaları

İhtiyaçlarınızı karşılayan bir zemine ihtiyacınız var. Antrenmanlarınızı geliştirecek, hem sizi hem de ekipmanınızı koruyacak bir zemine ihtiyacınız var. Üç ay sonra, yeni bir zemine yatırım yapmanın bir anlamı olmadığını düşünebilir, ancak doğru olanı seçerseniz, sadece kilitlenme için değil, yaşam için ideal zemine sahip olacaksınız!

SPOR SALONUNUZ İÇİN HANGİ DÖŞEMEYİ SEÇMELİSİNİZ?

Hiç şüphe yok ki, PVC spor salonu döşemesi olmalı. Orijinal olarak garaj zemin kaplaması olarak tasarlanmış olup, evinizdeki spor salonu kadar pratik ve işlevseldir.

PVC SPOR SALONU DÖŞEMESİNİN FAYDALARI

KOLAY KURULUM

Döşemesi uzun zaman alacak bir döşeme seçeneği istemiyorsunuz, egzersiz sürenizi yemeyen verimli bir çözüm istiyorsunuz. PVC döşemenin montajı çok kolaydır, bunu kendiniz yapabilirsiniz! Yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan mevcut betonun üzerine monte edilebilir ve hızlı, sorunsuz bir şekilde yapılabilir.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

Daha önce de belirtildiği gibi, PVC döşeme orijinal olarak garajlar için tasarlanmıştır, bu da araçların ve büyük ekipmanların ağırlığını ve sürtünmesini kaldırabileceği anlamına gelir. Sert ve dayanıklı olması, egzersiz aktiviteleriniz ne kadar tekrarlı olursa olsun veya ne kadar ağır jimnastik aletleri kullanırsanız kullanın, PVC zemin kaplamanın uzun süre dayanacağı anlamına gelir.

ŞOK VE DARBEYE DAYANIKLI

Yaralanmaları önlemek ve eklemlerinizi güvende tutmak için zemininiz darbelere ve darbelere dayanıklı olmalıdır. Ayrıca, yanlışlıkla ağır bir ağırlığı düşürürseniz zemininizin hasar görmeyeceğini bilerek içiniz rahat olmalıdır. Yorulma önleyici ve yüzey sertliği özellikleri nedeniyle ekipmanlarınız ve uzuvlarınız PVC zemin kaplama ile etkili bir şekilde geri dönebilir.

BASİT TEMİZLİK RUTİNİ

Spor salonunuzun olmak istediğiniz bir yerde olması gerekir ve kokan, terli bir zemin, antrenmanınızı atlamak için mükemmel bir bahane sağlar. Neyse ki, bunu önlemek için temiz PVC döşemeyi düzenli olarak silmek için sadece yumuşak sabun ve su kullanmanız gerekir. Bir angarya gibi gelmiyor ve bir dizi araç kimyasalına dayanma kabiliyeti ile zemininizin güzel ve temiz kalacağından emin olabilirsiniz. Gerçekten titizseniz, temizleme rejimi antrenmanınızın bir parçası olabilir!

 

HER ZAMAN YENİ GİBİ İYİ GÖRÜN

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk seçenekleriyle çalışma alanınızı kişiselleştirebilirsiniz. Alanın farklı bölümlerini farklı alıştırmalar için ayarlayın, bir dama tahtası tasarımı veya diğer eğlenceli desenler oluşturun, seçim sizin – ve gelecekte istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ayrıca, PVC yer karoları küflenmeye, küflenmeye ve kimyasallara karşı dayanıklıdır, bu nedenle her zaman taze ve canlı görünürler.

SPOR PVC YER DÖŞEME

Artık evinizdeki spor salonu için PVC yer döşemesinin tüm şaşırtıcı faydalarını okuduğuna göre, onu nerede bulacağını merak ediyor olmalısın – Pekala, başka yere bakma! Garaj Yer Karosu Şirketi, ev spor salonunuzun ihtiyaç duyduğu ideal Kilitli PVC Yer Karolarına sahiptir. Eğlenceli gerçek – birbirine kenetlenen tasarımla, evinizdeki spor salonu döşemeniz kesinlikle gittiğiniz her yere taşınabilir.

Spor Pvc Zemin Kaplama Görseller

Leave A Comment

you might also like