Suni Çim Uygulaması

Özel konutların arka bahçelerine, firmaların genel merkezlerine, kat bahçelerine, okul bahçelerine, restoran ve cafelerin bahçelerine uyguladığımız dekoratif suni çim uygulamarımız ile, müşterilerimizin beklentisini üst düzeyde karşılamak birinci hedefimizdir.

Konusunda uzman uygulama ekiplerimiz ile, en doğru ürün ve tasarımlar, belirlenen alanlara uygulanır, size sadece arka bahçenizin keyfini sürmek kalır.

Projenin başlangıç aşamasında yapılan, ücretsiz keşifimiz sonrası, uygulama yapılacak olan alanın boyutları, arazi şartları, müşteri talepleri değerlendirilir. “En Uygun” ve “En Doğru” (Burada “En Doğru” cümlesi çok önemlidir. Çünkü sadece uygun olması, projenin iyi olacağı anlamına gelmemektedir.) ürün veya ürünler ile, dekoratif suni çim uygulaması tamamlanır.

Uygulama zamanı, müşterinin talebi ve uygulanacak suni çim ve diğer ürünlerin terminine göre değişiklik göstermek ile birlikte, mümkün olan en kısa sürede tamamlanır.

Suni Çim Uygulaması Doğru Ürün Seçimi

Suni çim ile dekorasyon yaparken doğru ürünü seçtiğinize emin olun.

Yoğun kullanım alanları için daha yüksek iplik milimine sahip ürünleri tercih edin.

UV ışınlarına karşı dayanımı olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Yine antistatik antibakteriyel olan bir ürünü seçmekte yarar vardır.

BAZI SORULAR                                                                                                                      Sıkça karşılaştığımız sorulardan bazıları.

Özel gayrimenkullerin ön ve arka bahçelerinde, Plaza ve yüksek binaların kat bahçelerinde, restoran ve cafe açık alanlarında, binaların havalandırma boşluklarında, teraslarda olmak üzere farklı bir çok alanda uygulamak mümkündür.

Farklı yerler için de uygulanabilirliği kontrol edilerek dekoratif suni çim uygulaması yapılabilmektedir.

Uygulama zamanı, müşterinin talebi ve uygulanacak suni çim ve diğer ürünlerin terminine göre değişiklik göstermek ile birlikte, mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Genellikle yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterse de, standart teslim süremiz 1 haftadır.

Dekoratif suni çim uygulamalarımız yerinde uygulama hizmetlerimizden biridir. Talep doğrultusunda müşterilerimiz, kendileri veya ekiplerine de uygulama yaptırabilmektedirler.

Suni çim ürünlerimizim sağlığa hiç bir zararı olmadığı gibi, doğal çimleri için kullanılan, kimyasal ilaçlara da ihtiyaç duymadığı için, ek bir maliyet gerektirmemektedir.

Suni çim ürünlerimizim sağlığa hiç bir zararı olmadığı gibi, doğal çimleri için kullanılan, kimyasal ilaçlara da ihtiyaç duymadığı için, ek bir maliyet gerektirmemektedir.

Suni Çim Uygulaması
Suni Çim Uygulaması
Suni Çim Uygulaması
Suni Çim Uygulaması

Leave A Comment

you might also like